Grzegorz Kaźmierczak

Prawda Serca - Elementarz Nowej Ziemi

Okładka
Książka „Prawda Serca” jest dziełem przepływu światła poprzez serce przebudzonego człowieka i jest wyrażeniem stanu tego światła, nauki jakie ono niesie i jakimi się dzieli na tym etapie wzniesienia. Książka ta nie jest teorią umysłu i wiedzą pochodzącą z niego, a jest autentyczną prawdą wznoszenia się jednego serca, które tą prawdą dzieli się z każdym. Każdy z was, kto poczuje jakąkolwiek pomoc dla swojej drogi, w swojej nauce, może pomocą zawartą w tych kartach wznieść się, pamiętając jednak o przetworzeniu wszystkiego przez swoje własne, niepowtarzalne serce.

Otrzymujecie do rąk Elementarz Nowego Świata, bo jest to pisarstwo nowej ery. Twórczość w Nowej Ziemi wypływa z połączenia Boskiego Serca jednego człowieka, ze świadomości połączonej jedności jako całości istnienia. Ugruntowuje podstawową pracę, bez której nie sposób zaistnieć na Nowej Ziemi, nazywanej Królestwem Serca. W tej erze znika potężna rola umysłów, a uczycie się ponownie żyć sercem, przypominając sobie jego nieskończone możliwości. Ten świat, w który wkraczacie, jest wymiarem miłości, którą tworzy serce każdego z was i którą sami jesteście, dlatego nie stając się nią, nie jesteście w stanie zaistnieć w nim. Książka ta w prostocie podaje wam niuanse, których dotąd szukaliście tak daleko, a które są tak blisko, dlatego często wydawały się wam tak skomplikowane. Podane tu zagadnienia, są pomocą w nowym spojrzeniu na siebie samego i kierowaniem tego spojrzenia na swoje wnętrze, którego centrum jest boskie serce, budzące się w każdym.
Przyjmijcie pomoc tej książki, nie jako kolejną naukę, nie jako kolejną technikę, ale jako dar przypomnienia cudu doskonałości, zawartego w każdym człowieku. Moc miłości oczyszczonego serca dokonuje cudów, którymi zdumiejecie się wykonując je w wielkiej prostocie. Źródło miłości w was to inaczej Bóg, którego jakże często szukaliście dotąd na zewnątrz. Prawda Serca uprzytamnia to wam, że sami nim jesteście i już odtąd niczego i nikogo nie potrzebujecie szukać poza sobą, poza jednością, którą coraz bardziej się czujecie.

Język: pl

Ilość stron: 324

Opublikowana: 9 sierpień 2014

Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok

Format książki

papier ( 9788379002351 )

ebook ( 9788379002368 )