Grzegorz Kaźmierczak

Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego

Okładka
"Kiedy trzymasz w ręku tę książkę, myślisz i zastanawiasz się, czy jest dla Ciebie? Poczuj, czy nie jesteś we władzy umysłu. Kiedy przybliżysz tę książkę do swego serca, odczujesz jej energię, jej wibracje, pozwolisz sercu zdecydować, czy jest ona dla Ciebie, tym samym już wkroczyłeś na drogę serca. Możesz teraz rozpocząć z tą książką indywidualną podróż przez życie, które jest odzwierciedleniem bogactwa twego serca.

Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich tych, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną. Porusza ona temat budzenia się w prostym wzniesieniu poprzez miłość w sercu, a przy tym nie korzysta z dorobku bogactwa wytworów technik iluzji umysłu, które na przestrzeni tysiącleci tworzyliście.

Ta książka to najprostsza instrukcja obsługi człowieka przez niego samego, przez każdego z was indywidualnie. Każdy z was jest indywidualną istotą i nie ma jednakowej recepty na rozwój dla wszystkich. Jednakże każda droga waszej pracy, waszego rozwoju, wiedzie poprzez dane wam serce, poprzez cud jego doznań.

„Potęga serca” to książka, która jest darem pochodzącym od waszej Wyższej Jaźni, która prosto może być zastosowana przez każdego z was, niezależnie od waszej świadomości – tego w kogo lub w co wierzycie, od waszego wykształcenia, czy mądrości wewnętrznej.

Dając Wam tę książkę, dostajecie możliwość wyboru i proste podpowiedzi. To, jaką drogę wybierzecie, jest indywidualną decyzją każdego z was. Niech was nie dziwią zdarzenia, jakie możecie uruchomić zmieniając swoją świadomość, cuda zmian jakie otworzycie. Dokądkolwiek zechcecie iść, idźcie przeniknięci miłością, którą możecie odczuć, prosto przytulając tę książkę do serca swego". Grzegorz Kaźmierczak

Język: pl

Ilość stron: 210

Opublikowana: 21 wrzesień 2012

Wydawca: wydawnictwo Psychoskok

Format książki

papier ( 9788363548124 )

ebook ( 9788363548131 )